SignEasy

iOS için Belge İmzalama Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 53.8 MB
  • Version 5.5.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Glykka LLC
SignEasy uygulamasını kullanarak artık nerede olursanız olun iOS cihazlarınız ile belge doldurabilecek ve imzalayabileceksiniz.

SignEasy uygulamasını kullanarak artık nerede olursanız olun iOS cihazlarınız ile belge doldurabilecek ve imzalayabileceksiniz.

iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz SignEasy uygulaması, kolay kullanım özelliğine sahip olması ile her kullanıcının zorlanmadan uygulamayı kullanabilmesi sağlanmıştır. Sade ve basit ara yüzü ile de beğeni kazanan SignEasy uygulamasını kullanarak artık nerede olursanız olun iOS cihazlarınız ile belge imzalayabileceksiniz.

SignEasy uygulamasını kullanarak iOS telefon ya da tabletiniz ile gayrimenkul sözleşmeleri, kira sözleşmeleri, satın alma siparişleri, satış faturaları, finansal anlaşmalar, harcama raporları, kredi belgeleri, onam formları, iş teklifleri, faturalar, izin fişleri gibi belgeleri imzanızı akıllı cihazınızın dokunmatik özelliğini kullanarak oluşturacak ve doldurmanız gereken formları doldurarak istediğiniz kişiye gönderebileceksiniz. Böylece zaman, evrak, baskı, faks, nakliye, tarama gibi kayıplarınız olmayacak kar edeceksiniz. Üstelik uygulamanın ücretsiz olması da en güzel özelliklerinden biri.

SignEasy indir
DİĞER SÜRÜMLER